Offer cooperation- PRAGUE BY NIGHT WALKING TOUR

Kdo jsme 

Dobrý den!

Jmenujeme se Prague Local Friends ;-) (s.r.o.) a jsme cestovní agentura nabízející prohlídky nejen po Praze. (Doporučují nás např. Janek Rubeš nebo Taste of Prague.)

Našim cílem je, aby si hosté (ale i my) čas s námi užili a získali skvělé vzpomínky na Prahu. ;-)

Co vám nabízíme 

Nabízíme vám spolupráce při přeprodávání prohlídky Prague by night walking tour.

(Tato prohlídka by měla probíhat každý den. Minimální počet účastníků je 2, maximální 10. Nejedná se o žádnou ghost tour. Ale o fajn večerní prohlídku s profesionálním průvodcem.)

Cena prohlídky je 700,- / osoba, vaše provize je 200,- / osoba

(Provize se dá také dohodnout formou slevy na vstupném pro klienta. Nebo kombinací se slevou pro klienta a provize Vám, případně pouze provize Vám, pokud máte možnost přímého prodeje klientovi.)

K prohlídce budou brzy k dispozici i tištěné letáky ve formátu DL, které Vám v případě zájmu můžeme doručit. 

Jak to bude fungovat 

Naše představa, je taková, že se recepční podívá na dostupnost, která je na stránkách okamžitě vidět. Vyplní údaje o klientovi - jméno, datum narození (jde nám o přibližný věk) a jeho e-mail (kam mu bude automaticky vygenerován po potvrzení voucher) - ten nepotřebuje s sebou nosit na prohlídku, jakmile máme jméno klienta v systému, je to dostačující.) Recepční pak napíše do PROMOTIONAL CODE: TEST04 (každý hotel bude mít svůj unikátní kód, lze nastavit, cokoliv si budete přát, i více možných varicí pro jednotilvé recepční, tento je jen testovací, pokud byste si to chtěli vyzkoušet) a cena se okamžitě stáhne na 0,- Kč.

(Prosíme, vyplňujte e-mail hosta - dorazí mu vstupenka, kde jsou údaje jako meeting point, a kam volat v případě nedochvilnosti a tak. Více v návodu.)

Recepční převezme celou částku (původní částku) a nechá si provizi ve výši 200/osoba.

My pak u vás obálku někdy v blízké době vyzvedneme.

If you have any questions, do not hesitate to contact us, either by using this form or by calling +420 777 873 876 (Kristian ;-) ), or by sending an email to weare(at)praguelocalfriends.com.