Benefiční procházka Starým Městem

Prague Local Friends znamená v angličtině něco jako Místní pražští kamarádi. A protože si myslíme, že jeden z atributů přátelství je pomáhat, když je třeba, chtěli jsme od března každý měsíc připravit jednu vycházku, jejíž celý výtěžek by byl věnován nějakému konkrétnímu člověku, jenž zrovna potřebuje pomoc. Někomu místnímu, kdo je v nepříjemné životní situaci, kterou mu svým - i když třeba nepříliš velkým - finančním darem můžeme alespoň trochu usnadnit.

Ovšem v nastálé - nepochopitelné a neuvěřitelné - geopolitické situaci jsme se rozhodli podpořit v tuto chvíli Ukrajinu.  


Pokud tedy chcete spojit, jak pevně doufáme, příjemné s užitečným, můžete se přidat k naší vycházce Starým Městem, kterou uděláme v březnu dvakrát. Celý výtěžek darujeme na speciální účet Velvyslanectví Ukrajiny v ČR. (Mimochodem, Kristian je z Bubenče, a má ukrajinskou ambsadádu doslova za rohem, takže je to vlastně i podpora místní.) 

Rozhodli jsme se, že necháme jednotnou cenu vstupného na 300,- Kč.

Když jsme mluvili o nápadu s kamarády, někteří říkali, že by s námi šli rádi, ale bohužel jim nevhovují termíny. Tak jsme se rozhodli udělat i speciální lístek za 100,-. Ten je pro ty, kterým se nápad líbí a chtějí ho podpořit, ale vycházky se nemohou zúčastnít. (Těchto lístků si můžete samozřejmě koupit, kolik chcete. ;-))

Děkujeme také společnosti GoOut, že v tomto případě upustila od provizních poplatků z prodeje.

Je nám jasné, že nevybereme nijak závratnou částku, nicméně, víme, že oceán se skládá z malých kapek vody a věříme, že někoho z vás třeba inspirujeme k nějaké formě pomoci, která je blízká jemu.

Procházka začíná před Prašnou bránou a končí u Karlova mostu.

Děkujeme, doufáme, že se k nám přidáte a těšíme se na vás!


Prague Local Friends

Děkujeme všem, kteří přispěli:

Ta divná zpráva pro příjemce, bylo Слава Україні!, ale nějak to nedalo azbuku. 

Josef K.

1 800 Kč

Zuzana P.

600 Kč

Petra O.

500 Kč

Veronika Š.

400 Kč

Anna H.

300 Kč

Bára B.

300 Kč

Irena N.

300 Kč

Jakub T.

300 Kč

Jindřiška V.

300 Kč

Martina Č.

300 Kč

Katrin K.

200 Kč

Martina B.

200 Kč

Petra K.

200 Kč

Helena S.

100 Kč

Libor E.

100 Kč

Luděk P.

100 Kč

Celkem: 6 000 Kč