Slevy a výhody

Zde najdete linky, kódy nebo QR kódy, díky kterým získáte různé slevy nebo výhody...

Důležité je, abyste na stránky přešli z odkazů, které jsou na této stránce - jinak sleva nebude uplatněná.

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience je nová pražská zážitková expozice, která návštěvníkům zprostředkovává příběh Pilsner Urquell, prvního zlatého ležáku světa.

Při příchodu na stránku z tohoto linku, nebo ze všech odkazů na této stránce, obdržíte 10% slevu na vše.

V roce 2011 koupila objekt barokního domu na Malé Straně, který patřil herečce Slávce Budínové, likérka RUDOLF JELÍNEK, s cílem vybudovat v něm slivovicové velvyslanectví. Po dlouhých peripetiích se záměr podařilo zrealizovat a v roce 2019 se dům otevřel veřejnosti. 

V objektu naleznete Muzeum slivovice, které nabízí interaktivní expozici a zajímavou 5D podívanou. Kromě tohoto velmi unikátního zážitku je též možné navštívit místní bar, kde máte možnost, kromě ochutnávky všemožných druhů slivovice, dát si i něco malého k jídlu.

Bohužel v tuto dobu funguje sleva jen v offline prostředí. Při každém nákupu v objektu Muzea slivovice použijte tento EAN kód (stačí v mobilu) a dostanete slevu 10 % na veškerý sortiment.

Prague Visitor Pass

Prague Visitor Pass slouží jako vstupenka do historických památek, muzeí, galerií a dalších atraktivních míst. Lze ji využít rovněž na vyhlídkové plavby po Vltavě, turistickou tramvaj číslo 42 a další zážitky.

Prague Visitor Pass je po aktivaci platný po dobu 48, 72 nebo 120 hodin. V době platnosti slouží jako neomezená jízdenka v MHD včetně dopravy z letiště a zpět.

Součástí je přehledná tištěná mapa s kompletním seznamem zážitků, která vám zajistí snadnou orientaci po městě. Zároveň můžete využít elektronického průvodce v mobilní aplikaci.

Prague Visitor Pass můžete koupit v jednom z prodejních míst, na webu, nebo v mobilní aplikaci.

Při platbě online, zadejte kód KRISTIAN5, který Vám zaručí 5% slevu na celý nákup.

Další slevy jsou na cestě...