Reference

Individuální klienti

Více než 400 recenzí od našich spokojených klientů, naleznete na našem profilu na Tripadvisor.com.

Společnosti

Daniel Frídel

Project Portfolio Manager 

Vodafone


Každá minuta v Kristianově přítomnosti je koutky doširoka protahujícím zážitkem, ať už vás provází po Starém Městě pražském, Malé Straně nebo kdekoliv jinde. Smršť příjemné energie a kopec znalostí, podávaných edukativní i zároveň humornou formou, nedovolí žádnému z účastníků se nudit. Měl jsem tu možnost se s Kristiánem projít jak v malé, tak početnější skupině, a pokaždé zářně přizpůsobil svůj přednes situaci, náladě i počtu účastníků. Všemi dvaceti doporučuju jeho služby.

Karel Vrbík

Central European Project Specialist

  Classical Movements


S Kristianem je spolupráce profesionální a zároveň lidská. Velmi rychle si získá každého člena skupiny a to nejen svými znalostmi, ale i svou schopností rychle navázat přátelské vztahy.

Mohu ho srdečně doporučit pro malé i velké skupiny.

Miroslava Misíková

Head of Corporate Communications

  B. Braun


Vážený pane Mejstříku, 

rádi bychom vám poděkovali za dosavadní spolupráci na eventech naší společnosti.

Akce proběhly v letech 2018 - 2023. Jednalo se o zajištění průvodců v českém, anglickém a německém jazyce, návrh prohlídkové trasy, příprava soutěže. 

Vždy jsme se setkali s milým přistupem, profesionalitou, ochotou a klientským proaktivním přístupem.

Dana Formánková

Head of HR 

Volkswagen Financial Services


Kristian nám skvěle zajistil fantastický program pro téměř 40 HR hostů z celého světa. Nejdříve nás historická tramvaj vezla přes centrum Prahy až na Pohořelec, kde nám průvodci velmi zajímavě přednesli historický vstup našich dějin. Pak jsme všichni vyskákali z nádherné tramvaje na Pohořelci, zastavili se na typické české občerstvení v pivovaru a pokračovalo se příběhy Hradčan a Pražského hradu. Vše klaplo bez chybičky, ještě dnes se k této krásné události naši mezinárodní kolegové vracejí.

Marie Černíčková

Business Operations Supervisor

  Vantage Towers ČR


Vážený pane Mejstříku, 

nejsem schopna ze sebe vymáčknout jakákoliv slova, která by adekvátně vystihla pocity, které zažívám na Vašich procházkách. Baví mě, že jste akční a zábavný, a možná ještě víc mě baví, že jste vždy výborně připravený - máte danou oblast perfektně nastudovanou, vedete nás do míst, kterými obvykle procházíme bez povšimnutí, a díky Vám se dozvíme, čím jsou zajímavá, nebo dokonce zavítáme tam, kam se našinec běžně nedostane. Procházky s Vámi určitě doporučuju!

Paul Fell

Chartered Financial Planner

DSNY Wealth Planning


S Kristianem jsem se seznámil v roce 2022, kdy nám dělal průvodce. Byl tak fantastický, že jsem ho využil při plánování a realizaci našeho týmového výletu do Prahy o letošních Vánocích (2023).

Pro náš desetičlenný tým sestavil báječnou kombinaci aktivit. Díky jeho znalostem, tempu, humoru a přátelskosti to byl pro celý můj tým úžasný zážitek.

Jelikož jsem hodně cestoval a využil služeb mnoha průvodců, mohu s jistotou říci, že je nejlepší.

(Přeloženo z anglického originálu.)

Zde jsou některé ze společností, se kterými jsme měli tu čest spolupracovat:

Média

Článek a video ze serveru Novinky.cz


V červenci 2023 měl Kristian tu čest provést po Praze americkou herečku Robin Wright, která navštívila ČR, aby převzala v Karlových Varech na 57. ročníku mezinárodního filmového festivalu Cenu prezidenta MFF KV.


Reportáž pro DW Travel: 

Kristian provádí Nicole Frölich po historickém centru Prahy. 

(Celá reportáž zde.)


Reportáže v rámci kampaně V Praze jako doma, Kristian coby průvodce Prague City Tourism pro TV Nova.


Článek z blogu Travlinmad o prohlídce Taste of Prague.


Rozhovor pro Czechstartups.org


Intensiv tur i stad full med udda sevärdheter

Efter frukost på Motel One var det dags för några intensiva timmar med den duktiga guiden Kristian Mejstrik som driver guidefirman Prague Local Friends ;-). Det Kristian inte vet om Prag är förmodligen inte värt att veta (och vet han det inte så tar han reda på det samtidigt som han fortsätter att berätta, bra simultanförmåga är bara förnamnet...).

Tripant - Clas Johansson (Sweden)


7 best experiences in Prague

In general, I'm not a big fan of guided tours, but every once in a while a tour manages to amaze me - and such was our tour exploring the hidden gems of Prague with Prague with Kristian (now Prague Local Friends ;-)). I think I can say Kristian is literally one of the best guides there are, if not the very best! Even though our tour was quite long, he still managed to tell us endless interesting stories and to keep us entertained throughout the way.

So if you wish to explore the hidden gems of this beautiful city with someone who knows better, I can strongly recommend getting this charming man to hobble along the journey!

blogger Veera Bianca (Finland)