Reference

Individuální klienti

Více než 400 recenzí od našich spokojených klientů, naleznete na našem profilu na Tripadvisor.com.

Společnosti

Miroslava Misíková

Head of Corporate Communications B. Braun


Vážený pane Mejstříku, 

rádi bychom vám poděkovali za dosavadní spolupráci na eventech naší společnosti.

Akce proběhly v letech 2018 - 2023. Jednalo se o zajištění průvodců v českém, anglickém a německém jazyce, návrh prohlídkové trasy, příprava soutěže. 

Vždy jsme se setkali s milým přistupem, profesionalitou, ochotou a klientským proaktivním přístupem.

Karel Vrbík

Central European Project Specialist Classical Movements


S Kristianem byla spolupráce profesionální a zároveň lidská. Velmi rychle si získal každého člena skupiny a to nejen jeho znalostmi, ale i jeho rychlým navázáním přátelských vztahů. 

Mohu ho srdečně doporučit pro malé i velké skupiny.

Marie Černíčková

Business Operations Supervisor Vantage Towers ČR


Vážený pane Mejstříku, 

nejsem schopna ze sebe vymáčknout jakákoliv slova, která by adekvátně vystihla pocity, které zažívám na Vašich procházkách. Baví mě, že jste akční a zábavný, a možná ještě víc mě baví, že jste vždy výborně připravený - máte danou oblast perfektně nastudovanou, zavedete nás do míst, kam by nás běžně nenapadlo zajít a někdy do konce tam, kam ani nelze normálně zajít.

Zde jsou některé ze společností, které jsme měli tu čest provést nebo s nimi spolupracovat.

Média

Článek a video ze serveru Novinky.cz


V červenci 2023 měl Kristian tu čest provést po Praze americkou herečku Robin Wright, která navštívila ČR, aby převzala v Karlových Varech na 57. ročníku mezinárodního filmového festivalu Cenu prezidenta MFF KV.


Reportáž pro DW Travel: 

Kristian provádí Nicole Frölich po historickém centru Prahy. 

(Celá reportáž zde.)


Reportáže v rámci kampaně V Praze jako doma, Kristian coby průvodce Prague City Tourism pro TV Nova.


Článek z blogu Travlinmad o prohlídce Taste of Prague.


Rozhovor pro Czechstartups.org


Intensiv tur i stad full med udda sevärdheter

Efter frukost på Motel One var det dags för några intensiva timmar med den duktiga guiden Kristian Mejstrik som driver guidefirman Prague Local Friends ;-). Det Kristian inte vet om Prag är förmodligen inte värt att veta (och vet han det inte så tar han reda på det samtidigt som han fortsätter att berätta, bra simultanförmåga är bara förnamnet...).

Tripant - Clas Johansson (Sweden)


7 best experiences in Prague

In general, I'm not a big fan of guided tours, but every once in a while a tour manages to amaze me - and such was our tour exploring the hidden gems of Prague with Prague with Kristian (now Prague Local Friends ;-)). I think I can say Kristian is literally one of the best guides there are, if not the very best! Even though our tour was quite long, he still managed to tell us endless interesting stories and to keep us entertained throughout the way.

So if you wish to explore the hidden gems of this beautiful city with someone who knows better, I can strongly recommend getting this charming man to hobble along the journey!

blogger Veera Bianca (Finland)